slide2-vertical

Informacje o Festiwalu

Takiego wydarzenia nie można przegapić! Już w sobotę 25 czerwca 2016 roku, na rozpoczęcie wakacji, zobaczycie na żywo, na II edycji największego tego typu festiwalu na świecie, prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych gwiazd lat 90-tych. Ulubieńcy tamtej dekady, „na żywo” zaśpiewają dla Was swoje największe przeboje. Niesamowita scenografia i dodatkowe atrakcje sprawią, że przeniesiecie się w czasie, w lata 90-te i poczujecie magię i klimat tamtej dekady! …czasów Waszej młodości, a dla niektórych, …nawet dzieciństwa…

Na scenie pojawią się tej nocy:
2UNLIMITED | HADDAWAY | LOONA | NO MERCY | LA BOUCHE | FUN FACTORY | MR. PRESIDENT

UWAGA!!! Nasz festiwal oferuje Wam także coś, czego nie znajdziecie na żadnej innej tego typu imprezie w Polsce! W czasie trwania eventu będziecie mogli korzystać do woli z wszystkich atrakcji Parku Rozrywki Energylandia. Nasz Park i jego wszystkie atrakcje, w tym nowe roller-coastery, tej nocy będą do Waszej dyspozycji. Nie musicie ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Bilet wstępu na festiwal daje Wam w czasie jego trwania (od 20 do około 1 w nocy) wolny wstęp do Energylandii.

W czasie festiwalu czeka na Was jeszcze jedna atrakcja – fantastyczne widowisko, w postaci kilkuminutowego pokazu sztucznych ogni, przygotowanego przez jedną z najlepszych firm pirotechnicznych w Polsce – Nakaja – Art.

Festiwal rozpoczyna się o godzinie 20, zakończenie planowane jest na ok 1 w nocy, przy czym wejść na Festiwal będzie można już od godziny 18:00, natomiast do Parku od godziny 20:00.

Informacje Video