slide2-vertical

Informacje o Festiwalu

Na przełomie wakacji, a dokładnie w sobotę 30 lipca zapraszamy Was na wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, czyli drugą edycje festiwalu Disco – Polo. Podobnie jak to miało miejsce latem 2015 roku, tak i tym razem zapraszamy Was na Wielką Galę najpopularniejszych zespołów i artystów polskiej muzyki dance, w czasie której na naszej scenie zabłysną najjaśniejsze gwiazdy tego gatunku. Już teraz możemy Wam potwierdzić, że swoje największe hity zaśpiewają dla Was na żywo między innymi ( kolejność alfabetyczna ):
AFTERPARTY, BOYS, CAMASUTRA, CLASSIC, CLIVER ,CZADOMAN, D-BOMB, DOXXX, LONG & JUNIOR, MIG, MILANO, PIĘKNI I MŁODZI, PLAYBOYS, POWER PLAY, PUDZIAN BAND, VEEGAS.

To oczywiście jeszcze nie pełny skład naszej plejady gwiazd ale już on powoduje prawdziwy disco-polowy „zawrót głowy”:)

UWAGA!!! Nasz festiwal oferuje Wam także coś, czego nie znajdziecie na żadnej innej tego typu imprezie w Polsce! W czasie trwania eventu będziecie mogli korzystać do woli z wszystkich atrakcji Parku Rozrywki Energylandia. Nasz Park i jego wszystkie atrakcje, w tym nowe roller-coastery, tej nocy będą do Waszej dyspozycji. Nie musicie ponosić żadnych dodatkowych
kosztów. Bilet wstępu na festiwal „DISCO POLO FESTIVAL” daje Wam w czasie jego trwania ( od 20 do około 1 w nocy ) wolny wstęp do Energylandii.

W czasie festiwalu czeka na Was jeszcze jedna atrakcja – fantastyczne widowisko, w postaci kilkuminutowego pokazu sztucznych ogni, przygotowanego przez jedną z najlepszych firm pirotechnicznych w Polsce – Nakaja – Art.

Festiwal rozpoczyna się o godzinie 20, zakończenie planowane jest na ok 1 w nocy, przy czym wejść na Festiwal będzie można już od godziny 18:00, natomiast do Parku od godziny 20:00.

Informacje Video