Classic

Classic – W 1994 zespół wydał swoją pierwszą kasetę pt. „Jolka Jolka”. Do tytułowej piosenki tej kasety powstał również teledysk, a piosenką promującą tę kasetę był utwór „Piękną miałaś twarz”.
W 1997 roku ukazała się nowa płyta i kaseta zespołu pt. „Warto żyć”. Promowała ją tytułowa piosenka „Warto żyć” do której nakręcony został wideoclip, który został pokazany w programie Disco Polo Live w telewizji Polsat.
W 1999 roku ukazał się czwarty album zespołu – To dla Was. Był to przełomowy rok kariery zespołu Classic, który w tym roku zagrał 172 koncerty. Z tego okresu pochodzą takie przeboje jak: „Jeszcze dzień”, „Nie chcę więcej”, „To dla was”, „Masz w sobie coś”, „Obejmij mnie”. W grudniu 2005 grupa zagrała kolędy, zarejestrowane na zlecenie pewnej firmy, które były dodatkiem do jej produktów, przez co trafiły do tysięcy polskich domów. W 2009 roku Classic wydał kolejną płytę pt. „Wielka Kolekcja” w której były największe hity tego zespołu. W 2010 zespół wydał kolejną płytę pt. „Wszystko się zmienia”. Znalazły się tam takie piosenki jak: „W perły zmienić deszcz”, „Tutaj jest” oraz „Wszystko się zmienia”. Za ten album otrzymali platynową płytę za sprzedaż ponad 30 tysięcy egzemplarzy.