D-Bomb

D-Bomb powstał w 1996 roku w Warszawie, a zadebiutował w roku 1997. Jego założycielami i pierwszymi liderami byli bracia Bartosz i Jarosław Padyaskowie.

W 1997 roku grupa wydała pierwszy album „Moja gra”, który okazał się sukcesem rynkowym i przyniósł jej nominacje do nagród Dance Music Award. Teledyski D-Bomb zaczęły pojawiać się w programach muzycznych stacji telewizyjnych Grupy Polsat, a sam zespół zaczął koncertować w klubach na terenie Polski. W 1999 roku wydana została druga płyta – Back Again. W tym samym roku grupa otrzymała nagrodę Dance Music Award.

W 2000 roku do zespołu dołączyła Agnieszka Krupa. Wspólnie z nową wokalistką zespół D-Bomb wyjechał do Niemiec i nagrał trzeci album – „Cały świat należy do nas”. W 2001 roku do grupy dołączył Michał Rejniak, wcześniej związany jako tancerz z zespołem Stachursky. W 26 lutego 2013 roku po siedmiu latach przerwy ukazała się najnowsza płyta zatytułowana „Lubię kiedy”. Album ukazał się nakładem firmy fonograficznej Universal Music Polska.