Markus P

Markus P pochodzi ze Szczecina na stałe mieszkający w Chicago. Uważany jest za znakomitego i entuzjastycznego, bardzo szybko rozwijającego się  pianistę/wokalistę, znany jako zespół, gra i śpiewa w amerykańskich piano bars, często występuje jako muzyk sesyjny z artystami przyjezdnymi z Europy, intensywnie zajęty co-weekendowo na polskich koncertach, event’ach, pokazach mody. Prowadzi szereg prestiżowych imprez z muzykami takimi jak np. Stachursky, Feel, Weekend, Boys, Classic, Lady Pank, Danzel  itp. Jest kompozytorem wielu piosenek, m.in. „Tu jest” Boys, „Pozwól pokochać”, „Jesteś blisko”. Muzyka jest jego pasją, której oddał całe swoje serce.

Medialną stronę zapoczątkował ok 8 lat temu, swoim autorskim programem VIP-Chicago w TV Polvision (wywiady z polskimi gwiazdami typu: Przybylska, Bujakiewicz, Linda, Skawinski, itd), który prowadził przez kilka lat w regionalnej TV, natomiast dla wielu z młodszej generacji, rozpoznawalny z klubu Stereo (Chicago) i nie tylko, w których to już przez 8 lat prowadzi i promuje większość imprez.

Swoją muzyczną premierą „Za ta chwile”,  którą możecie znaleźć na YouTube lub FB, zaistniał w sercach fanów jako  muzyczny romantyk z anielską duszą. W tym teledysku występuje amerykańska miss Illinois włoskiego pochodzenia Jennifer Christenson, która swoim urokiem osobistym oraz niebanalną inteligencją przyświeca blasku temu utworowi.

Obecnie Markus P przygotowuje się do nagrania kolejnego clipu, w beat’cie żywym, dance’owym, którego efekty będzie można ujrzeć już niebawem.

Nowe pomysły muzyczne wpłynęły na dynamiczny rozwój i nowa karierę, kolejne piosenki, teledyski, koncerty. Tym razem z polskimi przebojami, z zamiarem podbicia nie tylko rynku amerykańskiego, ale i europejskiego w dynamicznym stylu dance.