B-Front

B-Front to jeden z tych producentów, których konsekwencja w produkcji doprowadziła na sam szczyt hardstyle-owej kariery. Fantastyczne break’i oraz noszące melodie i wyrywające wątrobę bębny, to krótka acz treściwa charakterystyka jego kawałków. Uzbrojony w czułe na “kicki” ucho i pasję do hardstyle, która rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, B-Front przez cały czas rzuca wyzwanie normom muzyki hardstyle. Dla holenderskiego producenta to, co zaczęło się jako hobby w piwnicy, szybko stało się pełnoprawną karierą, w jednym z najbardziej konkurencyjnych sektorów przemysłu muzycznego. Nie przyszło to łatwo, ale z drugiej strony sukces na skalę, którą udało się osiągnąć B-Frontowi, zwykle wymaga wielu lat ciężkiej pracy i wytrwałości. Wyniki były jednak astronomiczne. B-Front, uważany obecnie za głównego pioniera w społeczności hardstyle, przeszedł długą drogę, na początku organizując imprezy domowe i lokalne imprezy. Jego wybiegający w przyszłość styl i talent do tworzenia mrocznych, dźwięcznych pejzaży zyskał poparcie artystów takich jak Digital Punk, Ran-D, Titan, Alpha2, Frontliner i Adaro (by wymienić tylko kilka). W 2006 r. jego przebojowy hit „Lunatick” umieścił go w czołówce hardstyle-owych “graczy” i pozwolił jako DJ – jowi, znaleźć się w line-upach czołowych festiwali, takich jak Defqon.1 Festival, Loudness, Mysteryland, Hard Bass i Thrillogy.

Obecnie jest rezydentem legendarnej holenderskiej imprezy „Loudness”. Jego słowa najlepiej oddają muzyczną motywację tego wyjątkowego DJ i producenta:

„Podążałem za moim sercem … Kiedyś siedziałem w sypialni wyobrażając sobie, jak by to było robić duże imprezy. To fajna rzecz, aby zobaczyć taki sen, który stanie się rzeczywistością. ” -B-Front.