Noisecontrollers

Noisecontrollers (z ang. noise – hałas, control – kontrolować) – holenderski duet Bas Oskam oraz Arjan Terpstra tworzący muzykę Hardstyle od 2005 roku. Reakcja na ich muzykę była tak wspaniała, że postanowili oni rozpocząć specjalne koncerty na żywo, które rozpoczęli dwa lata później. W ciągu 1 roku grali głównie w Europie, USA i Australii, na imprezach takich jak X-Qlusive, In Qontrol, Reverze , Hardbass, Qlimax i inne. W marcu 2012 roku wydali album o tytule „E=NC²”.

Pod koniec roku 2013 z projektu odszedł Arjan. Od tego czasu Bas kontynuuje działalność jako solista, podtrzymując jednak nazwę duetu Noisecontrollers. W marcu 2014 roku Bas wydał album pt. „All Around” zawierający 19 utworów. Noisecontrollers jest też twórcą hymnu Qlimaxa z 2014 roku „The Source Code of Creation”. Sukces Basa opiera się na jego niezwykłym talencie do tworzenia muzyki. Jego kreatywność i pasja jest nieporównywalna z niczym innym. Ciągle szukając nowych i różnych dźwięków i stylów, jest pionierem w tworzeniu innowacyjnej muzyki i w ten sposób pozostaje na szczycie sceny.

Bas: „Wydałem ponad 100 utworów w różnych gatunkach muzyki tanecznej w ciągu ostatnich kilku lat. Słowa nie potrafią opisać, jak wiele Noisecontrollers i proces tworzenia muzyki dla mnie znaczy i jak bardzo wpływa to na moje życie”.