Aga

Wiedziona nieustanną ciekawością świata, zawsze podąża własnymi ścieżkami, a te często prowadzą do kina i teatru. Kiedy potrzebuje odrobinę odpocząć, marzeniami ucieka do ukochanej Toskanii.
Koncertowała w ciekawych zakątkach świata. W Szanghaju śpiewała po Chińsku. Bywała na scenach Paryża, Wiednia i Toronto. Na co dzień współpracuje z artystami z Polski, Włoch i Austrii.
Brała udział w projekcie Filmowe impresje – Agnieszka Koziarowska & The Engineers Band, podczas którego wraz z Mateuszem Ziółko wyśpiewali hity z najbardziej znanych produkcji filmowych.
W projekcie Grechuta Symfonicznie występowała u boku Hanny Banaszak, Doroty Miśkiewicz, Macieja Zakościelnego i Andrzeja Lamperta przy akompaniamencie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.
Piosenkarka i autorka tekstów. Jej znakiem rozpoznawczym jest burza blond loków, uroda cherubina, wrażliwość, ale także silny charakter. To wszystko doskonale widać na scenie, gdy staje przy mikrofonie. Najbardziej inspiruje ją codzienność. Za pomocą głosu i uśmiechu pragnie zarażać radością życia.
Motto życiowe Agi:
„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.”
Albert Einstein